Klik op een pijltje voor de Consulent Vrijwilligerswerk in de wijk

Wijkteam Haven Binnenring

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Haven Binnenring.


Jenny Schouten


@ jschouten@almere.nl


Bouwen aan de wijk

Gedurende 2014 hebben De Schoor, de VMCA en Zorggroep Almere samen met de gemeente Almere hard gewerkt om 16 wijkteams op te richten die sinds 1 januari 2015 operationeel zijn.

Wijkwerkers

De VMCA heeft in 2014 een nieuw team van wijkwerkers geworven. Dit team bestaat uit 16 consulenten vrijwilligerswerk, met veel diversiteit qua achtergrond en ervaring. De wijkwerkers hebben de specialistische taak om de verschuiving van formele zorg en individuele voorzieningen naar een meer informele manier van werken met vrijwilligers te realiseren.

In de wijk, altijd dichtbij

De wijkwerkers hebben ook de taak om informele netwerken te stimuleren, zodat mensen actief zijn in de wijk en eenvoudiger kunnen terugvallen op hun netwerk. De VMCA-wijkwerker heeft ook generalistische taken. Bewoners moeten bij elke wijkwerker terecht kunnen met hun vragen. De VMCA investeert veel in scholing en begeleiding van de wijkwerkers.


Wijkteam Haven Buitenring-Hout

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Haven Buitenring.


Pieta van Houdt


@ pvhoudt@almere.nl


Wijkteam

Stad Midden

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Stad Midden.


Youssef Bouazza


@ ybouazza@almere.nl


Wijkteam

Noorder Plassen

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Noorder Plassen.


Maayke Groot

@ mgroot@almere.nl


Wijkteam Filmwijk

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Filmwijk.


Sharon Heer


@ sheer@almere.nl


Wijkteam

Danswijk-Parkwijk

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Danswijk-Parkwijk.


Tineke Post


@ tpost@almere.nl


Wijkteam

Waterwijk-Verzetswijk

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Waterwijk-Verzetswijk.


Aranka Verheugd

@ afeverheugd@almere.nl


Wijkteam

Tussen de Vaarten

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Tussen de Vaarten.


Hilco Griffioen 

@ jjgriffioen@almere.nl


WijkteamStedenwijk

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Stedenwijk.


Jantine Ruiter

@ jdruiter@almere.nl


Wijkteam Muziekwijk

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Muziekwijk.


Hanna Luster


@ hluster@almere.nl


Wijkteam Literatuurwijk

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Literatuurwijk.


Mandy Melgers


@ mmelgers@almere.nl


Wijkteam Buiten

Noord-West

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Buiten Noord-West.


Mirjam van der Linde

@ mvdlinde@almere.nl


Wijkteam

Buiten Midden

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Buiten Midden.


Thomas Verdaasdonk

@ tverdaasdonk@almere.nl

Wijkteam

Buiten Oost

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Buiten Oost.


Bea Westdijk

@ bwestdijk@almere.nl


Wijkteam Buiten Zuid-West

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Buiten Zuid-West.


Daniëlla Payant


@ dcpayant@almere.nl


Wijkteam Poort

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Poort.


Evelyn Post


@ empost@almere.nl


Wijkteam Buiten Zuid-West

Consulent vrijwilligerswerk van de VMCA binnen het wijkteam Buiten Zuid-West.


Daniëlla Payant


@ dcpayant@almere.nl